Засіб для знезараження (діоксид хлору)

Таблетка діоксиду хлору 1 грам

Таблетка діоксиду хлору 1 грамПризначення: Дезінфекція та знезараження води і поверхонь.!!! Діоксид хлору не є дезинфікуючим засобом хлорного типу, а проявляє свої потужні знезаражувальні властивості за рахунок активного кисню !!!Для отримання розчину для дезінфекції рук, взуття,..

Дорожній комплект для знезараження води одноразовий

Дорожній комплект для знезараження води одноразовийЗабруднена питна вода є однією з головних причин виникнення проблем зі здоров'ям у мандрівників. На перший погляд чиста вода з невідомого джерела може привести не тільки до незначного шлунково-кишковому розлади, але і до серйозно..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Діоксид хлору ClO2 - газоподібна речовина жовто-червоного кольору, являє собою неорганічну хімічну сполуку хлору і кисню. Добре розчиняється у воді, утворюючи жовто-зелений розчин. Був відкритий в 1814 році сером Гемфрі Деві, професором Лондонського Королівського товариства, в ході реакції сірчаної кислоти і хлората калію.

Діоксид хлору має потужну бактерицидну, віруцидну, фунгіцидну і альгіцидну дію. Його потужна окислювальна здатність все більше використовується в багатьох розвинених країнах в якості дезинфікуючого засобу для обробки води і поверхонь. Прогрес в технології отримання діоксиду хлору, що стрімко розвивається, хлору робить його застосування безпечним і більш вигідним в порівнянні з іншими антисептичними засобами. Він відмінно окисляє тривалентне залізо, марганець, феноли, ціаніди, нітрати, мікротоксини і багато ін., але не реагує з аміаком. Це має більше значення в тому, що діоксид хлору не реагує з багатьма органічними сполуками і, як наслідок, ClO2 не утворює екологічно небезпечних хлорорганічних сполук (тригалометанів, канцерогенів і т.д.). Крім того, використання діоксиду хлору сприяє різкому падінню хлорованих органічних речовин у воді.

Діоксид хлору не є дезинфікуючим розчином хлорного типу. Хоча в своїй назві Діоксид хлору (ClO2) має слово "хлор", його хімія радикально відрізняється від хлору (Cl). Ми не повинні вводитися в оману тим фактом, що у хлору і діоксиду хлору є загальне слово. Ці дві речовини, зовсім різні. Діоксид хлору, як правило, більш потужний, простіше у використанні, і екологічно чистий, ніж містять хлор продукти дезінфекції (гіпохлорит, хлорамін і ін.). Діоксид хлору дезінфікуючий речовина не хлорного типу, не утворює вільний хлор. Завдяки унікальній будові молекули діоксиду хлору, основною діючою речовиною є кисень.

Перевага 2-х компонентного способу отримання діоксиду хлору перед іншими полягає в тому, що два безпечних компонента при змішуванні у воді утворюють потужний дезінфектант для водних систем і поверхонь практично для будь-якої галузі промисловості.

Це робить діоксид хлору ідеальним засобом для дезінфекції та знезараження, навіть коли вихідна вода містить органічні забруднення, наприклад поверхневі води або води, що містять гумусові речовини.

Ми пропонуємо 2-х компонентні таблетки для отримання концентрованого розчину діоксиду хлору.

Зворотній дзвінок