Видалення сірководню з води

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1054

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1054Призначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 1 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 3 осіб).Фільтруючий матеріал: GAC Plus - бітумінозн..

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1054 Plus

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1054 PlusПризначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 1 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 3 осіб).Управління: автоматичний клапан по об'..

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1252

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1252Призначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 2 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 4 осіб).Управління: автоматичний клапан за часом WS..

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1252 Plus

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1252 PlusПризначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 2 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 4 осіб).Управління: автоматичний клапан по об'..

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1354

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1354Призначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 2-3 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 5 осіб).Управління: автоматичний клапан за часом ..

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1354 Plus

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1354 PlusПризначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 2-3 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 5 осіб).Управління: автоматичний клапан по о..

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1465

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1465Призначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 3 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 6 осіб).Управління: автоматичний клапан за часом WS..

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1465 Plus

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1465 PlusПризначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 3 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 6 осіб).Управління: автоматичний клапан по об'..

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1665

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1665Призначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 3-4 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 8 осіб).Управління: автоматичний клапан за часом ..

Фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1665 Plus

Автоматичний фільтр для видалення сірководню AquaLeader FPHS 1665 PlusПризначення: для очищення води господарсько-побутового призначення від сірководню.Рекомендується: для будинків з 3-4 санвузлом і малим водоспоживанням (проживання до 8 осіб).Управління: автоматичний клапан по о..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Фільтри для видалення сірководню з води AquaLeader

Однією з проблем підземних вод поряд з залізом і аміаком, є сірководень. Це токсичний газ з дуже неприємним запахом (протухлих курячих яєць), який утворюється при гнитті органічних сполук або при проходженні води через шари, що містять сульфід заліза, має хімічну формулу H2S і дуже небезпечний для здоров'я.

При вдиханні навіть невеликої кількості сірководню можуть виникати запаморочення і головний біль, нудота, запалення слизових оболонок і порушення зору, а вдихання великої концентрації цього газу може привести до набряку легенів, комі і навіть до летального результату.

Розчинений у воді сірководень викликає корозію труб, баків, котлів, бойлерів, а при з'єднанні з залізом утворюється чорна речовина, яка нагадує нафту (сірчисте залізо FeS), яка відкладається на внутрішніх стінках труб.

Тому видалення сірководню з води - нагальна проблема, з якою ми не перший рік успішно боремося. Для цього ми рекомендуємо автоматичні фільтри FPHS і FPHS Plus.

Перевага фільтрів для видалення сірководню з води FPHS Plus від АкваЛідер:

1. Для видалення сірководню з води в фільтрах серії Plus застосовується каталітичний метод зі спрощеної пасивної аерацією, що збільшує ефективність фільтра і збільшує термін служби завантаження.

2. Застосовується автоматичний клапан Clack WS1 CI по витраті води, а не по часу, що зменшує кількість промивок, що в свою чергу так само подовжує термін служби фільтруючого матеріалу і скорочує кількість стоків (кількість води для промивки фільтра).

3. Гарантія на обладнання 3 роки.

Зворотній дзвінок