Системи зворотного осмосу АкваЛідер побутові

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-5

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-5 П'яти ступінчастий фільтр зворотного осмосу, складається з трьох ступенів попереднього очищення, мембрани зворотного осмосу і лінійного вугільного картриджа.Для підготовки води перед мембраною використовуються 3 фільтра попереднього ..

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-5

В наличии

6160.00грн 5540.00грн

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-6

Cистема зворотного осмосу AquaLeader RO-6Шести ступінчастий фільтр зворотного осмосу, що складається з трьох ступенів попереднього очищення, мембрани зворотного осмосу, лінійного вугільного фільтра та картриджа мінералізатора.Особливості моделі:Вугільний лінійний фільтр. Картридж..

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-6

В наличии

7000.00грн 6300.00грн

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-7

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-7 додатково обладнана мінералізатором і біо-керамічним картриджами.Семи ступінчастий фільтр зворотного осмосу, що складається з трьох ступенів попереднього очищення, мембрани зворотного осмосу, лінійного вугільного пост-фільтра і картриджа ..

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-7

В наличии

7560.00грн 6800.00грн

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-5 LX

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-5 LX! Всі з'єднувальні фітинги та колби систем зворотного осмосу AquaLeader LX - з подвійними прокладками, що запобігає протіканню!П'яти ступінчастий фільтр зворотного осмосу, з мембраною FILMTEC 75GPD виробництва США і керамічним..

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-5 LX

В наличии

7000.00грн 6300.00грн

Фільтр зворотного осмосу AquaLeader RO-6 LX

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-6 LX  з мембраною FILMTEC 75GPD виробництва США і керамічним краном Hi-Tech! Всі з'єднувальні фітинги та колби систем зворотного осмосу AquaLeader LX - з подвійними прокладками, що запобігає протіканню!Шести ступінчастий фільтр зв..

Фільтр зворотного осмосу AquaLeader RO-6 LX

В наличии

7840.00грн 7060.00грн

Фільтр зворотного осмосу AquaLeader RO-7 LX

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-7 LX  з мембраною FILMTEC 75GPD виробництва США і керамічним краном Hi-Tech! Всі з'єднувальні фітинги та колби систем зворотного осмосу AquaLeader LX - з подвійними прокладками, що запобігає протіканню!Семи ступінчастий фільтр зво..

Фільтр зворотного осмосу AquaLeader RO-7 LX

В наличии

8400.00грн 7560.00грн

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-5 pump

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-5 pumpП'яти ступінчастий фільтр зворотного осмосу, складається з трьох ступенів попереднього очищення, мембрани зворотного осмосу і лінійного вугільного картриджа.Додатково обладнаний помпою, яка застосовується при&..

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-5 pump

В наличии

8680.00грн 7810.00грн

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-6 Pump

Cистема зворотного осмосу AquaLeader RO-6 pumpШести ступінчастий фільтр зворотного осмосу, що складається з трьох ступенів попереднього очищення, мембрани зворотного осмосу, лінійного вугільного фільтра та картриджа мінералізатора.Додатково обладнаний помпою, яка&n..

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-6 Pump

В наличии

9520.00грн 8570.00грн

Система зворотного осмосу з насосом AquaLeader RO-7 pump

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-7 pumpСеми ступінчастий фільтр зворотного осмосу, що складається з трьох ступенів попереднього очищення, мембрани зворотного осмосу, лінійного вугільного пост-фільтра і картриджа мінералізатора і біо-керамічного картриджа.Додатково обладнан..

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-6 LX pump

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-6 LX pump з мембраною FILMTEC 75GPD виробництва США і керамічним краном Hi-Tech! Всі з'єднувальні фітинги та колби систем зворотного осмосу AquaLeader LX - з подвійними прокладками, що запобігає протіканню!Шести ступінчастий фільтр зво..

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-6 LX pump

В наличии

10360.00грн 9320.00грн

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-7 LX pump

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-7 LX  з мембраною FILMTEC 75GPD виробництва США і керамічним краном Hi-Tech! Всі з'єднувальні фітинги та колби систем зворотного осмосу AquaLeader LX - з подвійними прокладками, що запобігає протіканню!Семи ступінчастий фільтр зворотно..

Система зворотного осмосу AquaLeader RO-7 LX pump

В наличии

10920.00грн 9830.00грн

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Системи зворотного осмосу АкваЛідер

Одним з найбільш ефективних способів очищення води для питних, господарсько - побутових і промислових потреб є метод зворотного осмосу.

Щорічно даними способом очищаються мільйони тон води у всьому світі. Він знайшов широке застосування у фармацевтичній промисловості, морському флоті, в космосі і багатьох інших сферах діяльності людини, де потрібна ретельно очищена вода.

Вже понад 60 років існує можливість використовувати цей спосіб очищення води в домашніх умовах. Для цього застосовуються побутові системи зворотного осмосу, які встановлюються на кухню під мийку і на сьогоднішній день є найбільш ефективними фільтрами для питної води.

Основним елементом будь-якої системи зворотного осмосу є композитна мембрана, яка складається з синтетичного полотна, що має мікроотвори, якы за розміром трохи перевищують розмір молекул води. Через напівпроникну мембрану під певним тиском (оптимально 3,5 - 4,0 bar) продавлюються тільки молекули води. Розмір молекул солей інших елементів, розчинених у воді, вірусів і бактерій набагато більше розміру молекул води, тому вони не проникають через мембрану, і така вода зливається в каналізацію. Якщо тиск на вході фільтра недостатньо і не перевищує 2,5 bar, рекомендується встановити насос (помпу) для системи зворотного осмосу, що прискорить наповнення бака водою, зменшить кількість стоків і збільшить термін служби мембрани.

Так як продуктивність мембрани для побутової системи невелика, очищена вода надходить в накопичувальну ємність, яка являє собою металевий бак з внутрішньою ємністю з високоякісної харчової гуми покритої антибактеріальним шаром. При відкритті краника фільтра, вода надходить саме з бака, що має внутрішній тиск близько 0,5 bar. При повному заповненні бака спрацьовує спеціальний клапан, який перекриває подачу води і припиняє її витрати.

Очищена вода після системи зворотного осмосу знесолена і сухий залишок (загальна кількість розчинених солей) може доходити до 5 мг / літр (якщо випарувати 1 літр води залишиться 5 мг солей). Така вода має знижений показник pH (близько 6), ідеально підходить для приготування їжі, чаю, кави, але не рекомендується для вживання як питна. Для того щоб зробити воду більш придатною для пиття застосовуються спеціальні мінералізатори, біо-керамічні та іонізуючі картриджі. Вугільний фільтр служить для поліпшення органолептичних властивостей води.

Зворотній дзвінок