Промислові системи зворотного осмосу

Система зворотного осмосу RO-0,25 промислова

Промислова система зворотного осмосу RO-0,25Призначення: застосовується для очищення води на молекулярному рівні (мембранна демінералізація) в побутовому і промисловому секторі: приватних будинках, ресторанах і готелях, харчовій, фармацевтичній промисловості.Технічні характеристи..

Система зворотного осмосу RO-0,5 промислова

Промислова система зворотного осмосу RO-0,5Призначення: застосовується для очищення води на молекулярному рівні (мембранна демінералізація) в побутовому і промисловому секторі: приватних будинках, ресторанах і готелях, харчовій, фармацевтичній промисловості.Технічні характеристик..

Система зворотного осмосу RO-1 промислова

Промислова система зворотного осмосу RO-1Призначення: застосовується для очищення води на молекулярному рівні (мембранна демінералізація) в побутовому і промисловому секторі: приватних будинках, ресторанах і готелях, харчовій, фармацевтичній промисловості.Технічні характеристики:..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Промислові системи зворотного осмосу

Застосовуються для демінералізації і глибокого (до 99,5%) очищення води.

Основне очищення вхідної води протікає на мембранах. За рахунок зовнішнього тиску і тиску насоса системи вода проходить крізь мікропори напівпроникної мембрани. Через мембрану проходять молекули води і практично не проходять забруднення, надлишкові солі і мікроорганізми. Вода, що пройшла крізь мембрану - перміат, потрапляє в накопичувальну ємність чистої води (в комплект установки не входить). Вода, що не пройшла крізь мембрану і містить основну кількість розчинених солей, називається концентратом. Частина потоку концентрату відводиться в дренаж, а інша частина концентрату, названа рециклом, знову подається на насос високого тиску.

Засоби управління системи дозволяють регулювати вихід перміата, рецикл і скидання концентрату. Після налаштування параметрів, система працює в автоматичному режимі. Вмкання/вимикання системи відбувається за рівнем перміата в ємності чистої води.

Для запобігання відкладення бруду і осаду солей на поверхні мембрани автоматично включається гідравлічна промивка мембран.

Система оснащена тепловим захистом насоса високого тиску і захистом по сухому ходу. Автоматикою всієї системи керує високотехнологічний контролер з ЖК дисплеєм. Контролер дозволяє легко перенастроювати параметри системи. Контроль якості перміата визначається інтегрованим в панель управління солеміром (додаткова опція). При необхідності, в залежності від показників якості вхідної води, система комплектується станцією дозування антискаланта (додаткова опція).

Зворотній дзвінок