Фільтр води зворотний осмос AquaLeader RO-6

ОписХарактеристикиПодібні товари
5 321,30 грн 5 912,50 грн
Мінімальне замовлення: 0 шт.
В наявності
Контактна інформація
Адреса: 79020, Україна, Львівська обл., Львів, пр. В. Чорновола 63а, 1 пов., оф.10
Написати постачальнику

Опис

Шеститиступінчастий фільтр зворотного осмосу, що складається з трьох ступенів попереднього очищення, мембрани зворотного осмосу і лінійного вугільного та мінералізуючого катриджів.

Для забезпечення тривалої роботи мембрани необхідно воду попередньо підготувати. Для цього служать фільтри попереднього очищення води. Як правило, їх три:

1-ша ступінь - поліпропіленовий картридж з проникаючою здатність менше 5мкм. Поліпропіленове волокно стійке до дії хімічних і органічних речовин;
2-га ступінь - картридж із спеціально спеченого активованого вугілля з великою адсорбуючою здатністю по відношенню до хлору і інших летких органічних субстанцій, що містяться у воді. Поглинаюча поверхня спеченого вугілля в 2 рази вище, ніж у гранульованого активованого вугілля;
3-тя ступінь - картридж поліпропіленовий з проникаючою здатністю менше 1 мкм.

Вода, пройшовши попередню підготовку, подається на мембранний елемент, де відбувається поділ потоків і потім чиста вода накопичується в герметичному гідроакумуляторі (бак на 8-10л). При заповненні гідроакумулятора за допомогою механічного клапана перекривається подача води на систему. При його неповному спустошенні клапан відкриває потік і чиста вода продовжує набиратися. У комплект системи входить керамічний кран, через який проводиться відбір чистої води. Кран розміщується на мийці в зручному для експлуатації місці. При відкритті крана вода з гідроакумулятора проходячи через пятий (може бути до 8 фільтрів - минерализирующий, біокерамічний картриджі і УФ-стерилізатор) елемент системи вугільний картридж (поствугілля).

Поствугільний фільтр з високоякісним активованим вугіллям необхідний для видалення можливих небажаних запахів і надає воді свіжий смак.

Мінералізатор. Лінійний картридж з засипанням з суміші різних мінералів, основне призначення якого - підвищення значення рН очищеної води, а також насичення води мінеральними солями, необхідними організму людини.
Подвійний керамічний кран. Фільтр оснащений подвійним керамічним краном, що дозволяє використовувати два види води: очищену - для приготування їжі, напоїв; мінералізовану воду - для вживання у якості питної.


Технічні параметри системи:

Номінальна продуктивність: 4-8 л / год

Мембрана: 75 галонів/доб

Тиск води: 2,5-5,0 бар

Температура води: +5 ... + 40 ° С

Габаритні розміри (без бака): 14,5х45х45 см

Розміри бака: діаметр 35 см, висота 40см

Обсяг накопичувального бака: 11л (корисний 8л)

Вага установки: 11 кг

Характеристики

Страна производства
Тайвань
Тип
накопительный
Вид
водоочиститель
Метод очистки
способ обратного осмоса
Конструкция
картриджная конструкция
Степень очистки
высокой степени очистки (до 5-10 ступеней)
Способ монтажа
стационарное подключение под мойку
Функциональность
грубая предварительная фильтрация воды, обеззараживание воды, очистка воды от взвесей, удаление органических загрязнений, умягчение воды

Детальна інформація про пропозицію

Терміни дії знижки
з 08.12.2019 по 14.01.2020

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх