Система зворотного осмосу AquaLeader RO-7

ОписХарактеристикиПодібні товари
7 320 грн
Мінімальне замовлення: 0 шт.
В наявності
Купити
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставки
Контактна інформація
Адреса: 79020, Україна, Львівська обл., Львів, пр. В. Чорновола 63а, 1 пов., оф.10
Написати постачальнику

Опис

Семиступінчастий фільтр зворотного осмосу, що складається з трьох ступенів попереднього очищення, мембрани зворотного осмосу і лінійного вугільного, мінералізуючого та біо-керамічного катриджів.


Для забезпечення тривалої роботи мембрани необхідно воду попередньо підготувати. Для цього служать фільтри попереднього очищення води. Як правило, їх три:

1-ша ступінь - поліпропіленовий картридж з проникаючою здатність менше 5мкм. Поліпропіленове волокно стійке до дії хімічних і органічних речовин;
2-га ступінь - картридж із спеціально спеченого активованого вугілля з великою адсорбуючою здатністю по відношенню до хлору і інших летких органічних субстанцій, що містяться у воді. Поглинаюча поверхня спеченого вугілля в 2 рази вище, ніж у гранульованого активованого вугілля;
3-тя ступінь - картридж поліпропіленовий з проникаючою здатністю менше 1 мкм.

Вода, пройшовши попередню підготовку, подається на мембранний елемент, де відбувається поділ потоків і потім чиста вода накопичується в герметичному гідроакумуляторі (бак на 8-10л). При заповненні гідроакумулятора за допомогою механічного клапана перекривається подача води на систему. При його неповному спустошенні клапан відкриває потік і чиста вода продовжує набиратися. У комплект системи входить керамічний кран, через який проводиться відбір чистої води. Кран розміщується на мийці в зручному для експлуатації місці. При відкритті крана вода з гідроакумулятора проходячи через пятий (може бути до 8 фільтрів - минерализирующий, біокерамічний картриджі і УФ-стерилізатор) елемент системи вугільний картридж (поствугілля).

Поствугільний фільтр з високоякісним активованим вугіллям необхідний для видалення можливих небажаних запахів і надає воді свіжий смак.

Мінералізатор. Лінійний картридж з засипанням з суміші різних мінералів, основне призначення якого - підвищення значення рН очищеної води, а також насичення води мінеральними солями, необхідними організму людини.

Біокерамічний картридж: впливає в довгохвильовому інфрачервоному діапазоні (6-14 мкм), структурує воду руйнуючи кластери молекул води, стримує розвиток бактерій і вірусів, стимулює ріст клітин організму, покращує циркуляцію крові.
Подвійний керамічний кран. Фільтр оснащений подвійним керамічним краном, що дозволяє використовувати два види води: очищену - для приготування їжі, напоїв; мінералізовану воду - для вживання у якості питної.


Технічні параметри системи:

Номінальна продуктивність: 4-8 л / год

Мембрана: 75 галонів/доб

Тиск води: 2,5-5,0 бар

Температура води: +5 ... + 40 ° С

Габаритні розміри (без бака): 14,5х48х45 см

Розміри бака: діаметр 35 см, висота 40см

Обсяг накопичувального бака: 11л (корисний 8л)

Вага установки: 11,5 кг

Характеристики

Страна производства
Тайвань
Тип
накопительный
Вид
водоочиститель
Степень очистки
высокой степени очистки (до 5-10 ступеней)
Метод очистки
способ обратного осмоса
Конструкция
картриджная конструкция
Способ монтажа
стационарное подключение под мойку
Функциональность
грубая предварительная фильтрация воды, обеззараживание воды, очистка воды от взвесей, удаление органических загрязнений, умягчение воды, cтруктурирование воды

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх