Корпуси для засипних фільтрів очищення води - балони

Корпус для засипних фільтрів очищення води 10x35

Корпус для засипних фільтрів очищення води 10x35Застосовується:  для засипних фільтрів води, таких як: пом'якшувач, система комплексного очищення, вугільний фільтр, фільтри для видалення механічних забруднень і заліза та ін.Корпус балона виконаний з поліпропілену і..

Корпус для засипних фільтрів очищення води 10x54

Корпус для засипних фільтрів води 10x54Застосовується: для засипних фільтрів води, таких як: пом'якшувач, система комплексного очищення, вугільний фільтр, фільтри для видалення механічних забруднень і заліза та ін.Корпус балона виконаний з поліпропілену і армований зовні сте..

Корпус для засипних фільтрів очищення води 12x52

Корпус для засипних фільтрів води 12x52Застосовується: для засипних фільтрів води, таких як: пом'якшувач, система комплексного очищення, вугільний фільтр, фільтри для видалення механічних забруднень і заліза та ін.Корпус балона виконаний з поліпропілену і армований зовні стеклопл..

Корпус для засипних фільтрів очищення води 13x54

Балон для засипних фільтрів води13x54Застосовується: для засипних фільтрів води, таких як: пом'якшувач, система комплексного очищення, вугільний фільтр, фільтри для видалення механічних забруднень і заліза та ін.Корпус балона виконаний з поліпропілену і армований зовні стеклоплас..

Корпус для засипних фільтрів очищення води 14x65

Корпус для засипних фільтрів води 14x65Застосовується: для засипних фільтрів води, таких як: пом'якшувач, система комплексного очищення, вугільний фільтр, фільтри для видалення механічних забруднень і заліза та ін.Корпус балона виконаний з поліпропілену і армований зовні стеклопл..

Корпус для засипних фільтрів очищення води 12x52

Балон для засипних фільтрів води 16x65Застосовується: для засипних фільтрів води, таких як: пом'якшувач, система комплексного очищення, вугільний фільтр, фільтри для видалення механічних забруднень і заліза та ін.Корпус балона виконаний з поліпропілену і армований зовні стеклопла..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Корпуси (балони) для засипних фільтрів

Корпуси (балони) для засипних фільтрів, таких як: пом'якшувачі, системи комплексного очищення води, видалення заліза, вугільні фільтри, фільтри для видалення механічних забруднень та ін.

Балони мають кілька основних типорозмірів і найчастіше їх розміри вимірюються в дюймах. В описі розмірів і технічних характеристик корпусу фільтра зазвичай вказують діаметр і висоту. Наприклад: корпус фільтра 13х54, це означає, що його діаметр становить 13 дюймів, а висота балона - 54 дюйма. При перерахунку в сантиметри множимо величини діаметра і висоти корпусу фільтра на коефіцієнт перерахунку, він становить 2,54. Звідси отримуємо: діаметр балона 13 х 2,54 = 33,02 см, а висота - 54 х 2,54 = 137,16 см.

Балони фільтрів виготовлені з поліпропілену і армовані зовні стеклопластиковой ниткою просоченої епоксидною смолою, не схильні до корозії і не виділють в фільтровану воду ніяких речовин.

Поліпропіленовий корпус має у верхній частині, внутрішнє різьблення діаметр якої, залежить від типорозміру балона. Корпуси фільтрів високої продуктивності мають отвір ще і в нижній частині, для технологічних потреб при заміні наповнювача і якщо необхідна подача води знизу. Так само на деяких моделях є фланцеві, а не з'єднання.

У верхню частину приєднується керуючий клапан, нижня частина балона встановлюється на спеціальну підставку, яка необхідна для стійкості.

Всередину корпусу фільтра встановлюють дренажну трубу з розподільним пристроєм (нижній дистриб'ютор) і заповнюють наповнювачем (засипанням).

За технічними характеристиками стеклопластіковий корпус фільтра дорівнює, а в деяких випадках перевершує сталеві корпусу.


Зворотній дзвінок